• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Готуємось до ЗНО

Алгоримт дій для учасників національного мультимедійного тесту

Перейдіть за посиланням




Альтернатива ЗНО - мультимедійний тест

Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Рішення про скасування класичного ЗНО затверджено Верховною Радою України, деталі вступної кампанії буде викладено Міністерством освіти і науки України у відповідному Порядку. Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Це затверджено Верховною Радою України.

Тестування в межах вступної кампанії 2022 технологічно відрізнятиметься від класичного ЗНО, адже йдеться про комп’ютерне оцінювання. Тож замість ЗНО доречніше вживати термін «національний мультипредметний тест».

Національний мультипредметний тест складається з трьох блоків:

  • українська мова: 20 завдань,
  • математика: 20 завдань,
  • історія України: 20 завдань.

У тесті не буде розгорнутих завдань на кшталт власного висловлення. Або, коли ми говоримо про математику, не буде завдань з наданням деталізованих розв’язань певних задач. Натомість будуть типи завдань, що дозволяють автоматизовану перевірку в умовах онлайн-тестування. Це завдання, де треба обрати правильну відповідь з кількох наданих, завдання на встановлення відповідності. Інших типів завдань не буде.

Загальна кількість завдань мультипредметного тесту — 60. Учасники мають з ними впоратися за 120 хвилин. Демонстраційний варіант мультипредметного тесту можна пройти онлайн, аби потренуватись. Також можна завантажити файл із демонстраційним варіантом тесту, виконати завдання пізніше і звірити відповіді з правильними.

Мультимедійний тест 2022

Вступ до вищих навчальних закладів у 2022 році відбудеться за результатами мультипредметного тесту. Його проведуть за три сесії, розтягнуті в часі, щоб могли доєднатися всі учні з тимчасово окупованих територій чи тих, де ведуться бойові дії. Перша сесія запланована на липень. У самому тесті не передбачено розгорнутих завдань, власного висловлення.


Український центр оцінювання якості освіти

Український центр оцінювання якості освіти створено в 2005 році на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення функціонування та розвитку освіти в Україні», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти», постанови Кабінету Міністрів України «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти».

У своїй діяльності Український центр оцінювання якості освіти керується Конституцією і законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України.

Діяльність Українського центру оцінювання якості освіти спрямована на розроблення та апробацію моделей зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів для створення умов рівного доступу до вищої освіти. Український центр орієнтується на вдосконалення технологічних аспектів зовнішнього незалежного оцінювання, наповнення банку тестових завдань, поширення знань про зовнішнє незалежне оцінювання серед учнівського загалу і педагогічної громадськості.

/Files/images/icon4.jpg

Увага ЗНО 2022


До уваги майбутніх учасників та учасниць ЗНО 2022, їхніх батьків та вчителів! 26.01.2022 о 15.00 на на YouTube каналі Українського центру оцінювання якості освіти директор Валерій Бойко розкаже, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, які обов’язкові предмети ДПА, на що варто звернути увагу під час реєстрації кожній категорії учасників. Запрошуємо до перегляду:

wym-1645448918655

ЗНО 2022

Основні питання щодо ЗНО – 2022

1. Терміни зовнішнього незалежного оцінювання ( далі – ЗНО)

  • Реєстрація з 01 лютого до 09 березня 2022 р.

  • Основна сесія з 23 травня до 17 червня 2022 р.

  • Додаткова сесія – 23 червня до 15 липня 2022 р

2. Учасники ЗНО зможуть обирати предмети з переліку : українська мова, українська мова і література, історія України, математика, математика рівня стандарт, біологія, хімія, фізика, географія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

3. Кожен учасник ЗНО матиме змогу скласти тест із п’яти предметів безкоштовно.

4. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох предметів:

1) з української мови;

2) з математики рівня стандарт

3) з іноземної мови або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття)

4) та четвертого предмета (із переліку предметів ЗНО) за вибором випускників та учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти та вищої освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2022 році зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА).

5. Тестові матеріали для ЗНО з історії України,математики, біології, географії, фізики, хімії будуть перекладені мовами національних меншин.

6. Для участі в конкурсі на навчання у заклади вищої освіти України абітурієнти зможуть подати Сертифікат ЗНО з 2019 по 2022 роки.

7. Абітурієнти матимуть право подати до п’яти заяв (на місця державного та регіонального замовлення) (п.1 р.VI Умови прийому).

9. Розширено перелік спеціальностей для вступу в магістратуру, на які необхідно буде проходити єдине фахове вступне випробування (Умови прийому).

10. Результати ЄВІ за 2020 - 2022 роки – дійсні.

Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти запрошує майбутніх абітурієнтів відвідати наш сайт www.lv.testportal.gov.ua і скористатись матеріалами для підготовки до ЗНО: програми ЗНО, характеристики сертифікаційних робіт ЗНО 2022 року та пройти онлайнове тестування тощо.

Додаткова інформація:

www. testportal.gov.ua – сайт Українського центру оцінювання якості освіти;

www.lv.testportal.gov.ua. – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти;

0322422660 - гаряча лінія Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО 2022

Пробне ЗНО-2022: як зареєструватися та взяти участь у тестуванні

Вартість участі в одному тестуванні на території Рівненської області становить 300 грн.

Взяти участь у пробному ЗНО фізично можливо щонайбільше із двох предметів:

  • 19 березня – українська мова або українська мова і література;

  • 26 березня – один із предметів на вибір: математика, історія України, хімія, фізика, біологія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька або іспанська).

Окрім цього всім зареєстрованим учасникам \ учасницям буде надана можливість з усіх предметів ЗНО-2022:

  • завантажити тестові зошити;

  • пройти тестування вдома;

  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;

  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Отже, у 2022 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного чи двох навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс)

Взявши участь у пробному ЗНО, Ви зможете на прикладі одного предмета ознайомитись із:

  • процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

  • структурою та змістом тестового зошита;

  • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця;

  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

  • навчитись ефективно розподіляти час.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.


Ресурси, які пропонують матеріали щодо підготовки до ЗНО у 2022 році.

Бажаємо успіху!

Кiлькiсть переглядiв: 771

Коментарi