/Files/images/сторінка для учнів.JPG

Як провести карантин з користю!

1. Настільні ігри. Гру варто обирати за віком. Такі ігри розвивають логічне мислення. Лото, пазли теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.

2. Гра «Крокодил». Ця гра подобається дорослим і дітям. Чим молодші учасники, тим простіші слова варто загадувати. У цій грі працює логіка, розвиваються артистичні здібності, міміка.

3. Перегляд пізнавальних передач.

4. Читання книг.

5. Заняття спортом вдома.

6. Подорож не виходячи з дому: 39 музеїв світу, які можна побачити онлайн

Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/kul-tura/podorozh-ne-vihodyachi-z-domu-39-muzeyiv-svitu-yaki-mozhna-pobachiti-o-11042651.html#utm_source=Facebook&utm_medium=social&utm_campaign=20minut

7.Навчання. Зараз карантин, а не канікули. Не забувайте про підручники та зошити, щоб потім не наздоганяти шкільну програму.

Вам іще нудно вдома? Тоді поїхали далі.

Найцікавіші заняття на кожен день.

1. Підбери одяг на день! Підбери собі Look на день, зроби селфі та виклади його у сторіз, розкажи чому саме цей Look тобі подобається.

2. Перегляд фільмів чи мультфільми. Це можуть бути: «Пригоди Паддінгтона», «Коко», «Красуня і чудовисько», «Нікчемний я», «Джуманджі», «Людина-павук» тощо. Але не дивіться більше одного фільму в день, а для молодших школярів досить 30-40 хвилин.

3. Майстер-класи з хендмейду: аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, декупаж, вироби з паперу, тканини, глини та інших матеріалів, виготовлення домашнього мила, навчитись писати писанки, зрештою, скоро Великдень.

4. Навчитися готувати! Хороша ідея аби навчитися азам кулінарії, або й поекспериментувати з простими чи складнішими рецептами (добре це робити під наглядом старших). З одного боку вміння готувати – базова потреба для кожного, з іншого – можливість творчо реалізуватись.

Рекомендації

/Files/images/Коронавірус.png/Files/images/руки.png


За цими посиланням ви можете скачати електронні версії всіх підручників та допоміжних матеріалів!!!

4book.org/uchebniki-ukraina

pidruchnyk.com.ua

pidruchniki.net

shkola.in.ua

www.dxdigitals.info

Права дитини

Незважаючи на те що ти ще дитина, ти все одно людина, яка має права. Свої права ти можеш знайти у спеціальному документі, який називається Конвенція про права дитини. У цьому документі записані твої права, якими ти можеш користуватися до 18-ти років, тому що після цього ти стаєш дорослим. Конвенція є доволі складним документом, тому ми коротко розповімо тобі про твої права:

  • ти маєш право на життя. Ніхто не може позбавити тебе цього найціннішого дару!
  • ти маєш право на піклування і турботу. Це означає, що твої батьки повинні піклуватись про тебе, дбати про твої інтереси;
  • ти маєш право на достатнє харчування та дах над головою. Про це також піклуються твої батьки, а якщо їх у тебе немає, то держава;
  • ти маєш право на розваги. Дорослі повинні будувати для тебе дитячі майданчики та місця проведення дозвілля. Це стосується і театру, в якому повинні також ставитись вистави для дітей;
  • ти маєш право на освіту. Хочеш ти того чи ні, але ти повинен ходити до школи. Якщо ти хочеш стати відомою людиною, то ти обов’язково повинен навчатися!
  • ти маєш право на медичну допомогу. Якщо ти поранився, то ти можеш звернутися до лікаря, який тобі допоможе!
  • ти маєш право на приватне життя. Ніхто не може перевіряти твої речі, читати твої листи. Ніхто не може казати тобі погані слова, принижувати тебе;
  • ти маєш право висловлювати свою точку зору, але вона не повинна ображати інших людей.

Пам’ятай, що ти людина, ніхто не може тебе ображати, бити, жорстоко і несправедливо поводитись з тобою, примушувати працювати на дорослих.

Якщо ти став жертвою подібного поводження, ти можеш звернутись за допомогою до міліції.


Кiлькiсть переглядiв: 746

Коментарi